دورژانس نصاب
دورژانس نصاب

مزایا و معایب کرکره برقی پلی کربنات دورژانس

کرکره برقی دورژانس

مزیت کرکره برقی شفاف پلی کربنات

از مزیت هاى کرکره برقى شیشه اى میتوان به سبک بودن و مقاومت بسیار بالا نسبت به وزن کرکره اشاره کرد. 

عواملى نظیر زلزله و طوفان و تگرگ و نیاز به قابلیت دیده شدن به صورت بیست و چهار ساعته در فروشگاه و حوادث دیگر در انتخاب کرکره شیشه اى بسیار موثر بوده اند.

باتوجه به آنچه گفته شد کرکره برقی پلی کربنات قدرت ضربه پذیرى بسیار بالایى دارد و در همین حین شفاف و قابل دید و وزن پایینى رو هم دارا می باشد و خصوصیت نشکن بودن دارد.

با استفاده از کرکره هاى برقى پلى کربنات شفاف میتوانیم در سلامت خود در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید بدلیل وجود لایه ى ضد عبور این اشعه، فضایى سالم براى خود تهیه کنیم.

از مزایای دیگر تیغه های شیشه ای آنتى استاتیک بودن آنها است. کرکره برقى پلى کربنات بدلیل خاصیت آنتى استاتیک، گرد و غبار و دوده ى موجود در فضا را جذب خود نمی کند و با یک شست و شوى راحت یا آب باران بسادگى تمیز میشود.

از سایر مزایای کرکره برقى پلى کربنات یا همان کرکره برقى شیشه اى سبک بودنه آن نسبت به کرکره برقى فولادى یا آلومینیومى است که میتوانیم موتورى با قدرت کم تر و طبعا ارزان تر استفاده کنیم. 

البته موضوع انتخاب موتور کرکره برقی خود موضوع بسیار مهمی است که باید در هنگام خرید بسیار به آن دقت داشته باشید.

بخاطر مقاومت بالایى که کرکره برقی شفاف پلی کربنات دارد در گلخانه ها تقاضاى زیادى براى اجراى کرکره برقى شیشه اى داریم.

و براى صاحب گلخانه مزیت هاى فراوانى از جمله صرفه جویى انرژى را دارد که در تابستان باعث جلوگیرى از ورود گرما به داخل می شود و در زمستان مانع خروج گرما خواهد بود.

مقاومت ضربه اى کرکره برقى پلى کربنات ١٢٠ برابر شیشه معمولى با همان ضخامت می باشد. همچنین در مقابل اغلب مواد شیمیایى و حلال ها مقاومت نشان میدهد.

کرکره برقى پلى کربنات یک ویژگى خاص نسبت به سایر کرکره ها دارد. این ویژگی مقاومت کششى بالای آن است. این کرکره با وارد شدن ضربه به هیچ وجه نخواهد شکست.

مواردى که از پلى کربنات استفاده میشود میتوان کرکره برقى شیشه اى، عینک هاى ایمنى، سپر پلیس هاى ضد شورش، شیشه هاى چراغ جلوى ماشین هاى لوکس و مدرن، تولید هولوگرام، بطرى هاى شفاف براى دارو و مواد غذایى، آمپول هاى بدون سوزن، ساخت DVD و حتى شیشه هاى جلوى هواپیماها و شیشه هاى ضد گلوله نام برد

معایب کرکره برقی پلی کربنات شیشه ای

کرکره برقی دورژانس

کرکره برقی شفاف داره مزایا و معایب می باشد و برای خرید کرکره برقی بهتر است که این مزایا و معایب را بدانید تا بهتر بتوانید برای خرید کرکره برقی تصمیم‌گیری کنید.

در قسمت قبلی درباره مزایای کرکره برقی شفاف برای شما توضیح دادیم و در این قسمت درباره معایب کرکره برقی شفاف توضیحاتی را برای شما ارائه میدهیم.

تنها ایرادی که می‌توان برای کرکره برقی شفاف یا همان کرکره پلی کربنات شیشه ای در نظر گرفت قیمت بالای کرکره برقی شفاف در مقایسه با سایر کرکره برقی ها است.

البته این موضوع را باید بدایند که قیمت کرکره برقی در ایارن کرکره از سایر نمایندگی های فروش کرکره برقی پایین تر میباشد که این موضوع به دلیل سود کمتر ما در فروش کرکره برقی میباشد.

برای خرید ارزان قیمت ترین کرکره برقی شفاف پلی کربنات میتوانید با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما نیز بهره مند شوید.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع کرکره های برقی ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

خدمات درب اتوماتیک
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *